Багато наших покупців стикаються з труднощами при виборі сейфів для зброї, адже найчастіше здійснюють таку покупку вперше. На основі уподобань клієнтів ми склали рейтинг збройових сейфів. У рейтинг увійшли лідери продажів та моделі з найкращими відгуками.

Кожен власник навіть однієї рушниці несе відповідальність за відповідне її зберігання, захист від крадіжки і несанкціонованого доступу (особливо дітей).

У практиці, згідно даних МВС, не багато випадків крадіжок зброї, при цьому має місце неправомірне використання неповнолітніми.

Що потрібно знати про зберігання зброї вдома?
У зв'язку з низьким рівнем доходів у переважної більшості українців, формальне виконання наказу N 622 стало нормою, а саме:
  • вирішується з дільничним при написанні рапорту;
  • самостійно виготовляється металевий ящик без належної безпеки;
  • купуються дешеві сейфи товщина корпусу яких до 1 мм.
Але нехтуючи елементарними правилами, ви ризикуєте власною безпекою, адже придбання засобів зберігання зброї не розкіш, а необхідність.

Рейтинг сейфів для зброї 2020 року, версія PRO-S.COM.UA

1. GLT.125.K

Hunter GLT.125.K

Очолює рейтинг сейфів для зброї 2020 року, явний фаворит товарообігу, відмінне рішення ТМ Hunter. Основна перевага - невисока вартість і практичність виробу

2. GS.140.E

Griffon GS.140.E

Найкраще співвідношення ціни та якості, практичний, оснащений електронним кодовим замком - другий рядок рейтингу.

3. GE.450.E.L

Griffon GE.450.EL

Уже кілька років поспіль третій рядок рейтингу належить сейфу Griffon, він вміщує 5-6 рушниць достатньо вільного місця для аксесуарів, якісний замок. Сейф відповідає європейським стандартам якості, вага 114 кг, метал 3 мм, - і це далеко не всі переваги.

4. GLS.200.K

Hunter GLS.200.K

Проста недорога модель на заслуженому четвертому місці рейтингу, підходить для зберігання двох одиниць.

5.GU.135.E

Griffon GU.135.E


Завершує рейтинг збройових сейфів довгоочікувана новинка 2020 р Конструкція якої, дозволяє розміщувати сейф горизонтально, наприклад під ліжком або в шафі. Зручно, оскільки не займає додаткового простору, що особливо актуально для невеликих квартир.

Який обрати - вибір за вами, головне пам'ятайте, що краще уникнути проблем та заздалегідь встановити якісне обладнання, ніж піддавати ризику себе та своїх близьких

14.09.2020


Рекомендовані товари

Коментарі 0