Новинка 2022 року. Новий лідер продажів!

Новинка 2022 року. Новий лідер продажів!

29.04.2022

Як і смартфони чи інші корисні девайси сейфи Грифон також традиційно оновлюються щороку. Новинками 2021 були горизонтальні сейфи для зброї, а у 2022 завод виробник порадував наших клієнтів двома новими моделями серії Griffon GS.Основні характеристикиКорпус моделі виготовлений з металу завтовшки 1,5 мм, товщина металевих дверей становить 2 мм (враховуючи фальш панель 3 відповідно).Усередині новинка..

Як вибрати сейф для помпової рушниці

Як вибрати сейф для помпової рушниці

20.01.2021

Помпова рушниця досить давно має культовий статус у всьому світі. Її часто використовують поліцейські і військові підрозділи, любителі стендової спортивної стрільби та мисливці. Комусь потрібні крейда, паркан і свобода слова ...Мені ж потрібні дробовик, патрони та свобода дійЩо таке помпова рушниця?Помпова рушниця - це вид гладкоствольної зброї з перезарядженням передньої рукоятки, якою зсуваєтьс..

Сейфовий замок STUV SWINGLOX

Сейфовий замок STUV SWINGLOX

18.01.2021

З часів створення в 1883 році компанія Steinbach and Vollmann GmbH and Co KG (ТМ STUV) завоювала авторитет на ринку і позиціонується як один з провідних виробників систем безпеки і кріплень для промисловості.Електронний кодовий замок STUV SWINGLOXЕлектронний сейфовий замок STUV SWINGLOX відрізняється високим рівнем надійності. Дана модель сейфового замку відповідає всім вимогам безпеки та сертифік..

Основні типи замків для сейфів

Основні типи замків для сейфів

13.01.2021

Замикаючий механізм - одна з головних складових сейфа, тому зверніть увагу на замки, виберіть найбільш підходящий для вас. Пам'ятайте, що навіть сейф 1 класу захисту обладнаний сертифікованим VDS 1, 2 замком. Види сейфових замків: Ключовий сувальдний, Кодовий механічний, Електронний Ключовий сейфовий замок Найбільшого поширення набув звичайний ключовий замок, адже він бюджетний, простий і зр..

Розміри сейфу для зброї: на що звернути увагу

Розміри сейфу для зброї: на що звернути увагу

23.12.2020

Правильне зберігання зброї - відповідальність кожного власника рушниці. Сейфа для зброї універсальних розмірів не існує. Сейф і його параметри підбираються конкретно під рушницю або арсенал повністю. Основні помилки при виборі розмірів сейфа для рушниці Через відсутність досвіду багато хто купує сейф для зброї не звертаючи належної уваги на габарити виробу і з часом стикаються з різного роду про..

Сейф для грошей: на що звернути увагу

Сейф для грошей: на що звернути увагу

16.12.2020

У більшості людей сейф асоціюється з обладнанням що безпосередньо призначене для зберігання грошей, це так, але не кожна модель підходить для надійного зберігання коштів. Який сейф використовувати для зберігання грошей. Сейф - це шафа або інша конструкція, виготовлена для зберігання предметів, документів або цінностей зі спеціальними пристроями, які здатні захистити збережене від пограбування аб..

Як відкрити електронний сейф якщо сіла батарейка?

Як відкрити електронний сейф якщо сіла батарейка?

12.12.2020

Ви вчасно не змінили батарейку в сейфі який оснащений кодовим електронним замком M-LOCKS (VDS 2), це абсолютно не страшно, тому що виробник одного з кращих замків у світі передбачив це при розробці та навіть при припиненні живлення код зберігається в пам'яті замка. Що робити коли закінчився заряд батареї в сейфі з електронним кодовим замком? У разі якщо ви забули вча..

Рейтинг сейфів для дому 2020 року

Рейтинг сейфів для дому 2020 року

08.10.2020

При перших консультаціях покупці часто ставлять запитання: Який сейф для дому краще? Універсальної відповіді на це питання не існує, оскільки немає меж досконалості. Річ у тім, що при виборі потрібно враховувати три основні чинники:Приміщення, де планується встановлення;наявність охоронної сигналізації та швидкість прибуття екіпажу;Габарити та місце установки. Ми вирішили си..

Рейтинг сейфів для зброї 2020 року

Рейтинг сейфів для зброї 2020 року

14.09.2020

Багато наших покупців стикаються з труднощами при виборі сейфів для зброї, адже найчастіше здійснюють таку покупку вперше. На основі уподобань клієнтів ми склали рейтинг збройових сейфів. У рейтинг увійшли лідери продажів та моделі з найкращими відгуками.Кожен власник навіть однієї рушниці несе відповідальність за відповідне її зберігання, захист від крадіжки і несанкціонованого доступу (особливо ..

Основні місця установки вбудованого сейфу в будинку

Основні місця установки вбудованого сейфу в будинку

25.09.2019

Основні 4 місця установки вбудованих сейфів в будинку:1. СтінаУстановка сейфа в стіну обмежена складністю монтажу і товщиною стіни. Він має незаперечні переваги в плані взломостійкості. Вбудовані сейфи не займають зайвого місця завдяки чому це кращий варіант для невеликих квартир.2. ПідлогаЦей тип засобів зберігання набув широкого поширення в європейських країнах - спеціально призначені сейфи монт..

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)